fbpx
котигорошко

Актор Рівненського театру оживив малюнок

Діліться інформацією з друзями:

Актор Рівненського театру Станіслав Лозовський повідомив про особливу прем’єру. У сімейному мюзиклі “Котигорошко проти вікінгів”, у спільному проєкті Херсон&Миколаїв він оживив малюнки.

Про особливу прем’єру у сімейному мюзиклі “Котигорошко проти вікінгів”, у спільному проєкті Херсон&Миколаїв. Станіслав Лозовський повідомив у себе на сторінці.

 “Прем’єра яку навіть не знаю як то називається, коли ти оживляєш малюнки!!)? Словом, щось пов’язане з комп’ютерною анімацією. Значить прем’єра у ролі комп’ютерного аніматора. Спеціально думав як же сформулювати назву, бо спершу хотів написати “у ролі аніматора”, але то якось не звучить) (Не в образу аніматорам,  сил і здоров’я їм на многії літа),” розповів Станіслав.

Для актора Лозовського це цікаві були завдання. Як він написав: ось тобі картинка, ось музика — треба на півтори хвилини її “оживити”!  Ви побачите картинку і що вийшло у робочому фрагменті до пісні Крутивуса. Крутивус – це вірний побратим Котигорошка. 

Пан Станіслав привітав з прем’єрою усіх тих людей, які створювали казку дітям в перервах між “… хлопок… 9… 8… 7… 6… 5… “вспишка”… 3… 2… 1… “прильот”. Окремо відзначив композитора, який створював пісні. Вони чіпляють і вже їх наспівують всі хто чув під час монтажу.

Станіслав Лозовський актор, який за своє неймовірне захоплення і відданість Театру отримав прізвисько Станіславський. І не лише за співзвучність імен, а й за пожиттєве втілення відомої фрази “жити в мистецтві й жити мистецтвом у собі”. Він грав на барабанах, танцював, знімався у кіно та грає у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.

Читайте також: Герой з Рівненщини загинув на Харківщині

  • У Здолбунівській громаді провели в останній шлях Михайла Юртіна
    Він народився у с. Богдашів, навчався у Здолбунівській ЗОШ І-III ст. № 6. Після дев’ятирічки вступив до ПТУ № 3, де здобув спеціальність механіка. Потому працював на Здолбунівському автотранспортному підприємстві. Доля у Михайла була нелегкою. Але він був добрим, працьовитим…