fbpx
актор рівненського театру

Актор рівненського театру грає на столичній сцені

Діліться інформацією з друзями:

Режисерське чуття вкотре не підвело директора рівненського театру Володимира Петріва. Він обрав для цієї історії чи не найкращого кандидата серед акторів рівненського театру на роль Біллі Клейвена.

У Рівненський обласний академічний музично-драматичний театрі грає актор Ігор Ніколаєв.

“Колись тільки наш, рівненський, а тепер і столичний актор Театр на Подолі, Дикий Театр, Національна оперета України / National Operetta of Ukraine режисер, викладач”, пишуть про нього колеги.

Ця вистава по-новому  відкрила його як талановитого артиста драми глядачам. У цій  виставі він проживає зі своїм героєм низку трансформацій чи просто відкриває усі сторони свого Я… З цією виставою він зриває шквал овацій на театральних майданчиках у різних куточках України. Роль у цій виставі була визнана кращою чоловічою на фесті у Тернополі. Все це слова про виставу рівненського театру “Каліка з острова Інішмаан”.

Сьогодні, 8 жовтня, він разом з іншими прекрасними акторами: Ліною Ізаровою, Ольгою Лозовською, Петром Ліснічуком, Андрієм Куделею, Алла Луценко  Віктор Янчук, Viktoriia Klieshchenko-Pylypchuk, Володимир Федінчук,  вперше вийде на сцену Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка у ролі скаліченого хлопця у цій виставі КАЛІКА З ОСТРОВА ІНІШМААН У КИЄВІ. Гастролі Рівненського облмуздрамтеатру у декораціях від Сергія Ридванецького.

Читайте також: Херсонщина пережила ще одну жахливу ніч