Переможець престижного конкурсу привезе жителям Рівного нову книгу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Презентація книги Богдана Коломійчука “300 миль на схід” у Рівному.

2 лютого до Рівного завітає письменник Богдан Коломійчук з презентацією нового історичного-детективного роману «300 миль на схід». Історія про комісара Адама Вістовича є продовженням книг «Експрес до Ґаліції» та «Готель «Велика Прусія». На зустрічі з Богданом Коломійчуком говоритимемо про детективи та історію, Австрію й Україну, творчу вигадку та реальні факти.  

“300 миль на схід” – новий історично-кримінальний роман Богдана Коломійчука. Відень, 1920 рік. В Австрії післявоєнна економічна та політична криза. Вулиці щоразу спалахують комуністичними демонстраціями. Директорові віденської поліції надходить повідомлення про те, що одночасно дві молоді держави, Польська Республіка і Радянська Росія вимагають видачі такого собі Адама Вістовича, оберкомісара, що походить з галицького Лемберґа. Чому скромний поліціянт зацікавив найвищі дипломатичні кола? Чи вдасться уникнути міжнародного конфлікту? І що врешті комісарові приготувала доля і буремний початок ХХ століття?

Богдан Коломійчук — український письменник-белетрист, автор історико-авантюрних та детективних романів. Мешкає у Львові. У 2013 році видав дебютний історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож», що отримав Гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013». Автор книг «Таємниця Єви», «В’язниця душ», «Небо над Віднем», «Моцарт із Лемберга», Готель «Велика Пруссія» та «Експрес до Ґаліції».

Чекаємо вас 2 лютого о 18.30 у Книгарні Є (вул. Короленка, 2). Вхід вільний.