fbpx
Виставка робіт переможців міжнародного фотоконкурсу відбудеться у Рівному

Виставка робіт переможців міжнародного фотоконкурсу відбудеться у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Цієї неділі, 30 червня, у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться відкриття фотовиставки, а також нагородження призерів 10-го Міжнародного конкурсу репортерської фотографії Life Press Photo 2024.

Відвідувачі зможуть побачити понад 250 нагороджених світлин від фотографів з 25 країн світу.

Ідея конкурсу полягає у популяризації документальної фотографії. У складі журі – відомий рівненський фотохудожник Олександр Харват.

Переможців визначали у двох номінаціях: одиночна фотографія та фотонарис (історія). Учасники подавали роботи у шести категоріях: гарячі новини, люди в новинах, портрет, повсякденне життя, спорт, мистецтво та розваги, природа і навколишнє середовище.

Члени журі переглянули 2536 знімків від 136 конкурсантів з 25 країн світу і відзначили найкращих.

Гран-прі конкурсу цього року присудили українському фотографу з Одеси Борису Бухману.

Спеціальну нагороду за фото/серію фото “Війна в Україні. Світ проти війни в Україні” отримав автор з Івано-Франківщини Андрій Гусак за серію робіт “Очі війни. Живі”.

Найкращим автором конкурсу за кількістю акцептованих робіт та нагород став Isa Ebrahim з Бахрейну, який отримав 18 акцептів та 3 нагороди.

Серед переможців конкурсу також є автори з України, Іспанії, Італії, Польщі, Литви, Болгарії, Азербайджану, Бахрейну, Індії, Бангладеш та інших країн.

Відкриття виставки заплановане на 14:00.

Організатори та партнери події: Студія «У фарватері істин», ГО Український Центр фотомистецтва, Управління культури і туризму Рівненської ОДА, та Рівненська фабрика нетканих матеріалів.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: В аспірантурі зможуть навчатися не всі – МОН змінило правила вступу