В Рівному згадають трагічні події липня 2014 року

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Сьогодні, 13 липня о 19:00 в Рівному на майдан Незалежності відбудеться презентація інсталяції «Календар війни. Зеленопілля»
11 липня 2014 року ворожі гради обстріляли селище Зеленопілля, що на Луганщині. Це було перше масове застосування регулярних військ Росії проти українських сил. Світанок цього дня забрав 37 життів українських воїнів та більше сотні бійців тієї ночі зазнали поранень і контузії.
За ініціативи Федора Мисюри та за сприяння міського голови Рівного Олександра Третяка, аби вшанувати пам’ять загиблих і згадати про трагічні події липня 2014 року, на Майдані Незалежності буде представлена інсталяція декоративного снаряду ”Граду”, якими Росія обстрілювала українські позиції. Зеленопілля – це перший епізод інтерактивної експозиції ”Календар війни”, котра протягом року змінюватиме сюжет з прив’язкою до трагічних дат на Сході України.
Також, 13 липня, о 20:00 на Літній сцені в парку ім. Шевченка відбудеться презентація документального фільму «Останній медик терміналу». Документальна стрічка про героя України Ігоря Зінича. На показі будуть присутні автор фільму Ксенія Клим та режисер Василь Яворський.
Діліться корисною інформацією з друзями: