fbpx

В Рівному відкривається персональна виставка рівненської художниці Лариси Польохіної «Провесінь»

Діліться інформацією з друзями:

Відкриття виставки відбудеться у малих залах галереї європейського живопису «Євро-Арт» 7 березня 2024 року о 15:00 за адресою: Рівне, пр. Миру, 4.

Рівненська художниця Лариса Польохіна (1953 р. н.) навчалася живопису самостійно, проте, ступивши на творчий шлях у зрілому віці (після участі у 2010 році у міському проєкті «Стань Гогеном за 90 днів»), жінка спромоглася сказати власне слово, утвердитися як артистична особистість із виразно окресленим власним характером живопису.

Афіша виставки.

Уже вкотре знана у мистецьких колах Рівного художниця, у рамках широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих», презентує свою персональну виставку. Цього разу «Провесінь» Лариси Польохіної увірветься у наше життя разом з весною і «свіжими» картинами, переповненими її фірмовими кольорами: лавандовим, бірюзовим, блакитним… у всіх можливих відтінках.

Її часто називають співцем садів та квітів, бо її справжньою пристрастю є приязна, жива і принадна у своїй нескінченно-мінливій і водночас усталеній красі природа. Окрім пейзажів, улюбленою тематикою мисткині є натюрморт, а особливо – квіткові композиції, завжди чарівні, живі й магнетично привабливі.

«Моя творчість, – говорить вона, – це відображення особистого враження від навколишнього світу, віддзеркалення мого світосприйняття, відчуття краси й любові».

Пані Лариса переконана, що мистецтво має позитивний вплив на психологічний стан людини, тож, за її словами, закладає в картини спеціальні енергетичні коди. Представлені в експозиції пейзажі й натюрморти у техніці олійного живопису сповнені експресії, позитивної енергетики, оптимізму, тепла і світла, та творять з глядачами справжні чудеса.

Персональна виставка Лариси Польохіної «Провесінь» триватиме до 31 березня 2024 року.

Джерело: «Євро-Арт»

Читайте також: У Рівному відбудеться презентація виставки Ігоря Павлюка «Емоції vs Рефлексії»