У бібліотеці Рівного відбудеться автограф-сесія з українським письменником

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться творча зустріч з українським письменником, журналістом Павлом Бондаренком.

Павло Бондаренко (літературне псевдо: Павло Правий) – автор кількох романів та повістей в жанрі містичного трилера. Популяризатор історії, автор науково-популярних книг та статей, блогер. Лауреат другої премії видавництва «Смолоскип» за фантастичний трилер «Година чорного причастя» у 2001 році. Згодом книги стали набувати історично-публіцистичного змісту.

Головною метою життя письменника є руйнування міфів в історії нашої нації. У його доробку історико-публіцистичні розслідування: «Таємна історія Московії у портретах її володарів», «Володимир. Хрещення брехнею», «Ярослав. Останній каган Руси», «Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий», «Бандеровцы. Красным по Черному. Ангелы и демоны Великой войны», «Волынская резня. Правда, которая никому не нужна», «Картонні герої. Таємниці радянського Агітпропу», «Таємна історія Радянського Союзу», ін. 

У 2019 році видав містичний трилер «День сонцекресу», де у вирі війни посеред степу перетинаються долі двох воїнів, які походять з різних епох – сотенного дружини Святослава Хороброго і українського морського піхотинця, що воює на Донбасі. Обидва шукають найвищої справедливості – священного права на помсту…

У рамках зустрічі – автограф-сесія та презентація нової книги «Сутінкова країна».

У ній – сорок сім епізодів про реалії життя в СРСР та найстійкіші радянські міфи.

Про автора: Павло Іванович Бондаренко народився на Білгородщині в Росії. Коли йому було 8 місяців, сім’я переїхала на Донбас, у місто Торецьк. У 1988–1990 проходив військову службу в «гарячих точках» СРСР – Нагорний Карабах, Нахічевань, Вірменія.

Після демобілізації працював на шахті.У 1996 році закінчив історичний факультет Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка.Мешкав у Луганську до окупації міста російськими терористами.

Нині з сім’єю проживає у  Новограді-Волинському. Працював головним редактором, заступником головного редактора інформаційно-громадської газети «Час Полісся».«Псевдонім «Правий» обрав через свої погляди на життя і політичні міркування…За словами автора, поки люди не сформують уяву про свою історію, ми не дізнаємося, як будувати міцну державу зараз.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека(4-й поверх, «Світлиця») 30 січня о 13 годині.