fbpx

Міжнародний танцювальний батл у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

ШОУ ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ: ТАНЦЮВАЛЬНИЙ БАТЛ МАНДРУЄ УКРАЇНОЮ!

Два легендарних колективи знову проведуть танцювальний поєдинок, що немає аналогів у жодній країні світу!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського та Державний Академічний ансамбль народного пісні і танцю Грузії «RUSTAVI» зустрінуться на танцювальному рингу у великому турі по містах України!

Учасники обох ансамблів продемонструють свою блискучу майстерність і оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів Грузії та України. Чотири роки тому Ансамбль ім. Вірського та Ансамбль RUSTAVI вже зустрічались на одній сцені і підкорили глядачів своїм шоу. Після безпрецедентного успіху, на численні прохання глядачів, танцюристи знову зійдуться у поєдинку.

 Гостей чекають нові постановки, костюми, а також — безумовна майстерність танцюристів, грація і потужна енергетика двох дружніх країн!

Новий раунд обіцяє бути дуже гарячим: на сцені танцюватимуть 50 грузинських і 52 українських артиста. Ці танцюристи працюють з повною віддачею: вони танцюють так, що слова зникають, залишаючи самі емоції. Заінтриговані? Приходьте і відчуйте всю велич двох грандіозних танцювальних ансамблів на одній сцені.

Що: Танцювальний батл. Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль RUSTAVI
Де: Рівненський обласний музично-драматичний театр (м. Рівне)
Коли: 12.10. Початок – 19:30
Квитки придбайте  тут