fbpx

Екскурсію для дорослих проведуть в Органному залі Рівного

Екскурсію для дорослих “Нерозкриті таємниці Органного залу” проводитимуть у Рівному.Рівненська обласна філармонія запрошує завітати на екскурсію для дорослих.. У рівнян та гостей міста буде можливість побачити й почути єдиний у світі музичний інструмент. Дізнатися у чому його унікальність. Познайомитися із найстарішим “мешканцем” Органного залу та дізнатися про трагічну долю його попередника.

Екскурсію для дорослих
image description

Чому зведення костелу було таким тривалим і як будівлі вдалося врятуватися від знесення, чому хитались хрести на костельних вежах та які нещастя спіткали осквернителів храму – ці питання отримають свою відповідь. Також розкриєте загадку чудотворної древньої ікони, що таємниче зникла і згодом знайшлася; та привідкриєте завісу таємниць, що зберігають колишні костельні підземелля і з’ясуєте, чи було там поховання фундатора костелу.

А ще ви зможете побачити унікальні архівні фото. Екскурсійний гід – Світлана Калько — журналістка, дослідниця і популяризаторка історії Рівного, авторка інтернет-проєкту РівнеРетроРитм. Бажаючи мають попередньо записатися за телефонами 067 750 13 59, 068 058 60 72.

Читайте також: Колишнього посадовця УКБ підозрюють у службовій недбалості