Музейний комплекс на Рівненщині став духовним осередком

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї презентують книгу Миколи Федоришина «Музейний комплекс у Пересопниці. 10 років минуло».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Видання присвячене 460 річчю Пересопницького Євангелія, 30- річчю Незалежності України, 10 –річчю Культурно-археологічного центру «Пересопниця».

У книзі представлено перелік сакрального, як на терені села Пересопниця, так і серед музейних споруд музейного комплексу, а також досить аргументовано ознаки їхньої приналежності до сакрального.

Крім того, у праці відслідковано 30-ти літній шлях і потуги гуманітаріїв Рівненщини, які сьогодні відповідають на виклики сучасності і залишаються актуальними насамперед для відвідувача та місцевої громади щодо спорудження в історичному селі Пересопниця Рівненської області музейного комплексу, який було збудовано і урочисто відкрито 29 серпня 2011 року. 

За 10 років музей став потужним духовним, культурним та туристичним осередком в Україні.

У книзі висвітлено 10-літній період творення музейної експозиції, науковий доробок працівників щодо вивчення історії княжої Пересопниці та Пересопницького Євангелія, культурно-освітні заходи, музейну промоцію, організацію виставок та видань наукової, науко-популярної, довідкової, художньої літератури. Також автором було досліджено перші кроки інновації у музеї, які сьогодні відповідають на виклики сучасності і залишаються актуальними для відвідувача та місцевої громади.

Презентація відбудеться 6 жовтня 2021 року  о 15 годині в актовій залі 

КЗ «Рівненський обласний краєзнавчий музей» РОР