18 серпня – день “Ніколи не здавайся”

Діліться корисною інформацією з друзями:

18 серпня – 230-й день року. Сьогодні День “Ніколи не здавайся”. Хоч це і неофіційне свято, однак воно має нагадати людям, що вони можуть досягнути успіху в будь-яких починаннях.

А ще 18 серпня – День протизаплідних засобів. Головна мета свята – поінформувати суспільство про важливість протизаплідних засобів у боротьбі з ранньою вагітністю та різноманітних захворювань, які передаються статевим шляхом.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

18 серпня – це також День поганої поезії. Заснували це свято відомі творці інших цікавих подій – Рут та Томас Рой з компанії Wellcat Holidays. Колись Томас почав придумувати різні події, щоб принести в повсякденне життя трішки гумору. Тепер він робить це разом зі своєю дружиною.

18 серпня – День відкриття гелію. Сталося це в середині XIX століття. Свято створили, щоб підкреслити важливу роль цього хімічного елементу в нашому житті.

За православним церковним календарем, 18 серпня – день пам’яті праведної Нонни, матері святого Георгія Богослова. Народилася вона у сім’ї благочестивих християн, які виховали доньку у християнських традиціях. В юному віці Нонна вийшла заміж за багатого землевласника Григорія Аріанзського, який був язичником. Дівчина молилася Господу кожного дня, щоб той допоміг привести чоловіка до істинного шляху. Молитви згодом були почуті. Григорій став християнином. Через деякий час Нонна народила сина, якого також виховала у християнській вірі.

У народі 18 серпня називали Євстигней-житник. Літні жнива вже підходять до завершення, а тому цього дня особливо славили ячмінь, який серед наших предків вважався зерном життя.

Які сьогодні іменини: Ярослава.