В Рівному відбудеться регіональний економічний бізнес-форум

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Ефективність дерегуляції бізнесу. Очікування підприємницької спільноти та законодавчі реалії сьогодення?! Чи багато в нинішньому діловому кліматі виживає сумлінних платників податків?

Такими є основні теми наших заходів з нагоди Дня підприємця, що проводяться  в межах виконання  обласної та міської Програм розвитку малого і середнього підприємництва:

  • КРУГЛОГО СТОЛУ «Сумлінні платники податків – успішна громада», який відбудеться 2 вересня 2021 року об 11 год в приміщенні сесійної зали міської ради.
  • Регіонального економічного  бізнес-форуму «RIVNE EKONOMIС FORUM», який відбудеться 3 вересня 2021 року о 10 год в приміщенні облдержадміністрації, каб.601.

Відповіді на питання, що хвилюють бізнес, будемо отримувати від керівників регіональних підрозділів податкової, митної служби, органів Держпраці, фонду держмайна та державної регуляторної служби. За круглим столом обговоримо актуальні питання державного нагляду та контролю за діяльністю бізнесу. Тут  відбудеться конструктивний діалог суб’єктів господарювання, влади, науковців, експертів, громадських діячів щодо пріоритетів бізнесу, які  визначають   коло  проблемних питань розвитку малого і середнього підприємництва в податковій та бюджетній сферах, економіці, адмініструванні, фінансовому секторі  та регуляторній політиці.

З метою активного залучення підприємницької спільноти  до обговорення актуальних проблем розвитку запрошуємо представників бізнесу  взяти участь у роботі цих заходів, для чого  зареєструватися за електронною адресою rivneappu@ukr.net та висловити Ваше бачення з приводу найбільш актуальних проблем та пропозицій по їх вирішенню для підготовки Резолюції та  Звернення до різних гілок влади з питань, що стримують розвиток малого і середнього підприємництва.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

 Марян Года – голова Територіального відділення Асоціації платників податків  

Діліться корисною інформацією з друзями: