fbpx

У кожного свій фронт: армія бухгалтерів Рівненщини відзначає професійне свято

Напередодні Дня бухгалтера і аудитора,  за доброю традицією, відзначали кращих бухгалтерів – сумлінних платників податків. Урочистості відбулися з ініціативи  територіального відділення  Асоціації платників податків України в Рівненській області, яке в складних умовах сьогодення продовжує підіймати престиж цієї професії, давати підтримку і бажання самовдосконалюватися багаточисельній плеяді бухгалтерів.

Від них сьогодні у великій мірі залежить наповнення бюджету та стабільність фінансової сфери, що без перебільшень, визначає  існування нашої держави. Сьогодні на Рівненщині працює понад 19 тисяч підприємств та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. Тож, щоб забезпечити їх діяльність, на посадах бухгалтерів трудяться десятки тисяч фахівців, професійний досвід яких є запорукою економічного зміцнення та розвитку не лише трудових колективів, а й нашого регіону та всієї країни.

Розпочали урочистості з Державного гімну та Хвилини мовчання у пам’ять про всіх загиблих на війні з росією. Керівники обласної та міської влади, представники громадськості, які  прибули на свято, відзначили кращих бухгалтерів підприємств та підприємців області, вручили їм грамоти та подяки за професійну працю і високу податкову культуру, відмічаючи важливість професії бухгалтера. Перші особи міста та області підкреслювали їх важливу роль, дякуючи за сумлінність „володарям цифр”, які чітко дотримуються законодавства, обраховують податкові зобов’язання.

Адже стабільність функціонування нашої держави в умовах ворожої агресії  залежить від чіткого контролю за своєчасністю податкових платежів, які забезпечують працівники бухгалтерських служб. Саме завдяки тому, що бізнес нашого регіону не тільки не зменшив, а навіть наростив податкові платежі, нам вдалося забезпечити  благополуччя працівників всієї соціальної сфери області – вчителів, лікарів, вихователів дитсадків та інших представників бюджетної галузі. Крім того, це дало нам можливість зробити свій вагомий внесок у  настільки важливе в умовах війни фінансування Збройних сил України.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Неповторною родзинкою цьогорічних урочистостей  стала участь в ньому представників релокованих підприємств, які знайшли на Рівненщині  більш безпечне місце для  відновлення   роботи. Бухгалтерам вручили сертифікати на безкоштовне аудиторське обслуговування.

Територіальне відділення Асоціації платників податків у області вже котрий рік поспіль організовує це свято з розумінням того, що бухгалтер – це не просто  професія, а стиль життя. Для людей, які присвятили себе обліковій справі, це особливий день. Він є визнанням важливої ролі усіх тих, хто служить державі у справі зміцнення її економіки  в мирний час та є важливим фронтовим тилом під час війни.  

Шановні бухгалтери! Щиро вітаю Вас із професійним святом, зичу плідної  діяльності, міцного здоров’я, миру, добра і злагоди, а Територіальне відділення АППУ й надалі слугуватиме Вам надійною професійною підтримкою. Ми і надалі будемо нагадувати органам влади дякувати багатотисячній армії бухгалтерів нашої області  за щоденну сумлінну працю.

Мар’ян ГОДА, голова Ради ТВ АППУ в Рівненській області