Три підприємства з Рівненщини стали переможцями Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020»

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

В Кабінеті Міністрів України відбулось визначення переможців Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020». Приємно зазначити, що першість серед підприємств України в своїх  галузях вибороли три підприємства з Рівненщини.

Перемогу здобули :

  • ТОВ СГП «ім. ВОЛОВІКОВА в номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі — тваринництво»;
  • ДП «Сарненське лісове господарство» – серед великих підприємств,
  • ДП  « Соснівське лісове господарство» – серед середніх підприємств в номінації «Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві».

Рівненська область відзначена також регіоном з найбільшою кількістю переможців першого туру Рейтингу. Цього вдалося досягти завдяки впровадженню на обласному рівні додаткових номінацій для малих підприємств та фізичних осіб –підприємців.

 Присутні на засіданні вищої рейтингової комісії високопосадовці, експерти, представники бізнес асоціацій, ЗМІ відмітили, що Рейтинг є  суспільно-економічним Проєктом, який популяризує основний принцип чесного ведення бізнесу.

 В. о. Голови ДПС України Євген Олейніков зазначив, що переможців Рейтингу «Сумлінний платник податків», які проходили у 90-х роках, визначала саме Державна податкова служба.

«Зараз ДПС також приймає участь у проведенні таких Рейтингів, перевіряючи повноту сплати податків та дотримання податкової дисципліни.  Наше завдання бути партнерами для бізнесу, а платники податків в свою чергу мають усвідомлювати свій обов’язок – добросовісно сплачувати податки», — наголосив Євген Володимирович.

Очільник ДПС України високо оцінив роль  Асоціації платників податків щодо продовження ініціативи ДПС з проведення Всеукраїнського Рейтингу . Адже основна мета Рейтингу, який Асоціація проводить вже більше 10 років поспіль, є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни та підвищення загальної культури сплати податків. З іншого боку, завдяки добросовісним платникам податків, які сумлінно виконують свої обов’язки перед державою і заслуговують шанування, забезпечується її соціально-економічна стабільність та суспільний добробут.   

Голова вищої рейтингової комісії, Президент Асоціації платників податків України  Грігол Катамадзе відмітив, що  впродовж десяти років поспіль проведення Рейтингу «Сумлінні платники податків», в ньому прийняло участь 7923 підприємств, нагороди Всеукраїнського рівня отримали 477 платників податків — представників великого, середнього та малого бізнесу, що складає  6% від тих, хто брав участь у Рейтингу.

«Цей незначний відсоток  нагороджених за 10 років говорить про те, що Асоціація з великою відповідальністю підходить до надання платникам податків такого високого Звання», — запевнив присутніх на засіданні Грігол Катамадзе.

Він також подякував Олексію Любченку за підтримку  Рейтингу Асоціації та надання згоди бути Співголовою Вищої Рейтингової Комісії, обіймаючи високу посаду Першого віце-прем’єр Міністра України – Міністра економіки України. Грі гол Катамадзе проінформував, що всі пропозиції Олексія Любченка щодо розширення кола номінацій Асоціацією врахована. В даний час Рейтинг об’єднує мало не всі сфери економіки та суспільного життя, адже спектр його номінацій доволі широкий. Лише  промисловість представлена 17-ти під номінаціями.  Переможців в аграрній галузі визначають по 4 – х під номінаціях. Серед переможців широко представлені  будівництво, культура, інформація та телекомунікації, медицина та фармацевтика, сфери права, консалтингу, наукової та технічної  діяльності, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку, фінансової та страхової діяльності.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

  Президент УСПП, Голова Антикризової ради громадських організацій України Анатолій Кінах, який привітав всіх присутніх та зазначив, що цей Рейтинг став часткою державного життя, системним підтвердженням діалогу між владою та бізнесом. Також він наголосив, що основним принципом  роботи влади повинно бути  прийняття рішень не в кабінетах, а в комунікації з суспільством, тоді закони будуть відповідати інтересам суспільства. Президент УСПП  подякував  платникам податків – номінантам Рейтингу за збережені робочі місця та добросовісно сплачені податки попри негативному впливу на бізнес чинників, повﹸязаних з пандемією.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

 Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко оголосила найбільш активні в цьому році регіони,  платники податків яких приймають участь у Рейтингу. Секретар ВРК проінформувала членів Комісії про те, що із 670 претендентів на перемогу на Регіональному рівні (I тур) переможцями стали 260 платників податків (38,8%). Найбільше переможців у Рівненський (47), Одеський (35), Харківській (28), Київській (25), Чернівецькій (20) областях. Жорсткі критерії відбору претендентів свдчать про те, що це дійсно  добросовісні платники податків, які не лише своєчасно сплачують податки та дотримуються податкової дисципліни, а й надають робочі місця, платять своїм працівникам гідну зарплату, забезпечують своїх працівників соціальним пакетом, здійснюють благодійну діяльність та відіграють значну роль в своїх територіальних громадах.

Мар’ян Года – голова Рівненського територіального відділення асоціації платників податків України, голова обласної рейтингової комісії

Діліться корисною інформацією з друзями: