Сідаємо за круглий стіл і починаємо відверту розмову, – Мар’ян Года

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Так уже повелося в Україні, Рівненщина – не виняток, що влада і бізнес опинилися по різні боки барикади. Стосунки держави з підприємцями у нашій країні складаються непросто, завжди підігріті «високо температурою» напруженості і недовіри.

 Така ситуація зазвичай зумовлена недоліками законодавчої бази, що негативно позначається на інвестиційному кліматі, породжує адміністративні бар’єри, нівелює права суб’єктів господарювання, образно кажучи, вставляє палиці в колеса виробників. Можна перераховувати ще безліч факторів, які гальмують розвиток вітчизняної економіки, без якої не буде ні потужної держави, ні самодостатнього українського народу. Втім від нескінчених нарікань, критики та звинувачень нікому легше не стане. Треба сідати за круглий стіл і розпочинати конструктивний діалог, вибудовуючи взаємовідносини структур влади і бізнесу.

Власне, для цього й започаткував свій блог як голови Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області, який, сподіваюся, стане своєрідним публічним майданчиком відвертого діалогу між підприємцями і представниками влади.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Тут маю намір не тільки ділитися особистими думками, інформувати громадськість краю про ініціативи та діяльність нашої громадської організації (до речі, найбільшого бізнес-об’єднанням в області), а й розміщувати ідеї, пропозиції тих, кому не байдуже, в якій країні всі ми завтра будемо жити. Тож давайте змінювати Україну самі, не чекаючи, що це зробить за нас хтось і колись.

Мар’ян ГОДА, голова Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області

Діліться корисною інформацією з друзями: