Дванадцять сумлінних платників податків Рівненщини змагатимуться за першість на рівні України

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

 Серед переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020», які будуть боротися за першість на рівні України – дванадцять середніх та малих підприємств різних галузей та видів діяльності з Рівненщини.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Інформація про підприємства-переможці, визначені номінантами регіонального туру, передана до національної рейтингової комісії, яка до кінця вересня 2021 року повинна визначити лідерів Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України-2020 .

Чи увійдуть переможці регіонального туру Рейтингу, визначені номінантами другого туру, до лідерів національного рівня, стане відомо після засідання вищої рейтингової комісії. 

Як показали результати регіонального етапу конкурсу, на Рівненщині є багато підприємств, котрі успішно господарюють. Своїм працівникам вони платять достойну зарплатню, суттєво наповнюють казну, а це, у свою чергу, дозволяє реалізовувати соціальні програми та покращувати добробут краян.

Всього на регіональному рівні Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків України -2020» переможцями визнано 41 підприємство, нагородження яких відбудеться на обласному економічному Форумі, присвяченому Дню  підприємця.

Діліться корисною інформацією з друзями: