Асоціації платників податків Рівненщини відзначає 22 річницю своєї діяльності

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Впродовж двох десятиліть наше територіальне відділення вважає пріоритетною діяльність, спрямовану на сприяння розвитку малого і середнього бізнесу шляхом  консультаційної та іншої підтримки,  впровадження  різноманітних освітніх ініціатив – проведення тренінгів, семінарів, інтенсивів, навчальних курсів, інших різноманітних навчальних заходів  для суб’єктів малого та середнього бізнесу з метою  підвищення рівня їх професіоналізму, недопущення порушень в умовах частих змін законодавства.

Такі просвітницькі  заходи ми намагаємося проводити лише за спільною участю у цьому процесі партнерів – органів податкової служби, праці, зайнятості, інших контролюючих органів – для отримання інформації з «перших вуст».

Висловлюємо подяку всім, хто привітав наше територіальне відділення з черговою річницею з дня створення  – офіційно зареєстрованої громадської організації, яка здійснює свою діяльність з вересня 1999 року

Для зручності платників податків запроваджуємо і такі ефективні моделі для   консультування суб’єктів малого та середнього бізнесу, як проведення спільно з податковими органами «гарячих ліній», розміщення роз’яснень на власній   Фейсбук – сторінці, виготовлення інформаційних бюлетенів, листівок, брошур, буклетів, іншої друкованої продукції, підготовка та он-лайн розсилка інформаційних дайджестів податкових новин та роз’яснень, надання роз’яснень за письмовими запитами платників податків.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Поліпшення бізнес-середовища в нашому регіоні намагаємося досягати і шляхом  участі ТВ АППУ в розробці, моніторингу та модернізації регіональних  стратегій та програм, які сприяють реалізації реформ у сфері розвитку бізнесу.  Пошуку спільних рішень присвячені проведені нами численні  форуми, круглі столи, робочі зустрічі та  конференції, інші публічні заходи  та платформи для діалогу і спілкування бізнесу та влади, недопущення необґрунтованого втручання владних структур у господарську діяльність.  

«Родзинкою» в діяльності нашого територіального відділення, про яку схвально відгукуються платники податків, є участь у законотворчій діяльності.

Ми активно співпрацюємо з державними органами з усіх найважливіших питань регіонального та місцевого розвитку, а також у разі потреби ініціюємо таку взаємодію, забезпечуючи не лише моніторинг, але і  адвокацію змін у законодавстві та нормативно-правовій регуляторній політиці діяльності бізнесу. З цією метою нами   підготовлено десятки  пропозицій та звернень щодо формування та реалізації політики сприяння розвитку бізнесу на регіональному і національному рівні.

До прикладу, на відео конференції, яка відбулася вчора з платниками  податків за участю керівництва податкової, митної служби, ВГО АППУ, громадських організацій та бізнес асоціацій Рівненщини було обговорено та схвалено Резолюцію для підготовки чергових звернень до Верховної Ради та Уряду України щодо недопущення негативного впливу на бізнес цілого ряду законодавчих норм та законопроектів. Підняті бізнесом питання стосувалися необхідності вдосконалення системи моніторингу податкових накладних для недопущення їх блокування малим підприємствам.

В інтересах малого бізнесу підготовлені пропозиції щодо необхідності визнання ФОПів суб’єктами права власності, запровадження обов’язкової «РРО–ізації» лише для ризикових груп. Бізнес висловив свою категоричну позицію проти обов’язкового  аудиту підприємств всіх форм власності, що покладає на підприємства  додаткові фінансові втрати в інтересах недержавних формувань та перетворює аудиторські фірми в додаткові органи нагляду та контролю  за фінансово-господарською діяльністю підприємств.

В своєму Зверненні до профільного комітету Верховної Ради ми висловились проти запровадження цілого переліку податкових змін, передбачених законопроектом 5600, які дискримінують платників податків по відношенню до контролюючих органів, а також містять численні корупційні ризики. Кваліфіковані пропозиції також надані стосовно законодавчого поля, що визначає діяльність новоствореного органу – Бюро економічної безпеки.

Ми намагатимемося і надалі надавати експертно-консультаційну підтримку суб’єктам малого і середнього підприємництва завдяки  відстеженню впливу на бізнес законодавчих актів  та аналізу проблем, що виникають в процесі здійснення підприємницької діяльності. Для недопущення або хоч пом’якшення такого впливу пріоритетним у нашій   діяльності буде спільний пошук і ухвалення рішень для  швидкого розв’язання проблем у сфері податкових та трудових відносин, вивчення кращих практик, надання практичних рекомендацій щодо прийняття ефективних управлінських рішень в умовах існуючого законодавчого поля. .

Ми працюємо для Вас, шановні платники податків! Дякуємо за підтримку і партнерство!

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Мар’ян Года – голова Рівненського територіального відділення асоціації платників податків України

Діліться корисною інформацією з друзями: