fbpx

У Рівному вперше за рік перевиконали надходження до міського бюджету (ВІДЕО)

У жовтні, уперше з початку 2020 року, до міського бюджету Рівного надійшло коштів більше, ніж планувалося, – повідомив міський голова Рівного Володимир ХОМКО. Загалом вдалося зменшити бюджетну «дірку», спровоковану коронавірусом.

На фоні сумних новин про конституційну кризу, про коронавірус є позитивні моменти. Найперше – місто живе нормальним життям, працюють усі комунальні підприємства. Немає проблем із надходженнями. Більше того, за жовтень уперше первиконано міський бюджет на 4,5 млн. – розповів Володимир Хомко.

Хомко зазначив, що за планом було приблизно 140 млн, а виконали майже на 145. На початку року в Рівному очікували, що через коронавірус і кризу дефіцит бюджету буде 100 млн грн. за рік.

То нині маємо 67 млн. це досить непогано, бо ми свій бюджет підігнали під ті 100 млн. таким чином в наступні місяці, до завершення цього фінансового року, проблем із коштами для фінансування всіх наших об’єктів не буде. Більше того я сподіваюся, що будуть якісь залишки на наступний рік. – підсумував міський голова.