У Рівному хочуть запустити квітковий ринок (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Торговцям з ярмарку, що на вулиці Шевченка біля центрального ринку Рівного дозволять торгувати після чергового послаблення карантину, – розповів міський голова Володимир Хомко.  

– У нас була продуктивна зустріч із представниками так званого ярмарку, розташованого на вул. Шевченка, – наголосив мер. – Дійшли порозуміння, зараз виробляємо правила гри. В будь-якому випадку вони погодилися, що там не може бути торгівлі, але деякі їхні умови можна було б задовольнити. Тому коли послабиться карантин, дамо їм допрацювати (термін дозволу на роботу ярмарку завершується у лютому 2021 року, – прим.ред.). Але водночас підпишемо меморандум про наші подальші дії.

Плюс учора в мене були представники квіткарів (з вул. Пересопницької, – прим.ред.). Дійсно у них сезонний товар, який просто пропаде, якщо вони його не продадуть. Для тих людей це дуже важливо, бо іншого заробітку вони не мають, тому я зараз буду радитися з представниками Держпродспоживслужби, епідеміологами. Можливо вдасться якось там їх відгородити, запускати по двоє людей. Щоб був окремий квітковий ринок. Аби люди могли продати квіти та саджанці. Буду просити відповідні служби, щоб допомогли правильно і безпечно організувати ту торгівлю.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: