Мешканці сіл засипають зверненнями мера Рівного (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Намагаючись якось вирішити ті чи інші свої соціальні, комунальні, а то й побутові проблеми, мешканці сіл області нерідко звертаються до міського голови Рівного. Володимир Хомко розповів редакції «7 днів», якими зверненнями «не за адресою» засипають його жителі довколишніх населених пунктів.

– До мене майже щодня надходить від десятка до сотні звернень різного характеру, – каже мер Рівного Володимир Хомко. – Є закономірні, логічні, які стосуються діяльності міської влади. А є й такі, що мене просто дивують. Ось, скажімо, звернувся Олег (не буду називати його прізвища), якого процитую дослівно: «Маю прохання: до кого потрібно звертатися, щоб зробити ямковий ремонт дороги в самому центрі села Бронники?» Що мені відповісти на це запитання? Яке відношення я маю до села Бронники? З цією проблемою порадив йому звернутися до Бронниківської сільської ради, на що пан Олег відписав: «Розводять руками, звертайтеся самі». Людина так і не зрозуміла, що в Бронниках є своя влада, яка відповідає за стан сільських доріг.

І таких звернень – десятки. От ще один приклад. Чоловік скаржиться, що він не може доїхати з села до Зарічного. Це навіть по радіо транслювали. Яке я маю відношення до селища Зарічного? Шановні громадяни, у кожного населеного пункту є своя влада. Міська влада Рівного відповідає за вирішення проблем Рівного. Їх достатньо, ми над ними працюємо. Але ми аж ніяк не відповідаємо за стан справ в Олександрії чи Городищі, якщо воно не стало частиною Рівного. Там є своя влада – селищний чи сільський голова, рада, виконком. Саме до них і треба звертатися.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»