fbpx

Лінійка не для всіх: міський голова Рівного пояснив як пройде 1 вересня в школах міста (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

У рівненських школах не буде традиційних масових заходів з нагоди свята першого дзвоника. Про це повідомив міський голова Рівного Володимир ХОМКО.

За його словами, сценарій свята визначатимуть окремо в кожній школі. Однак, якщо й будуть якісь урочистості, вони пройдуть без масового зібрання батьків та школярів.

– Дуже шкода, адже для першокласників це велике свято, але на жаль карантин вніс свої корективи. Мусимо перетерпіти. Кожна школа вирішуватиме для себе, як провести свято першого дзвоника. Але це все має відбуватися без великого скупчення людей. Як і день міста все в мінорному режимі, – зазначив мер.

У деяких рівненських школах святкову лінійку проведуть лише для першачків та майбутніх випускників. Інших же школярів запрошують на навчання з 2 вересня. В інших – відмовилися від урочистостей 1 вересня, натомість запланували для всіх перший у новому навчальному році тематичний урок. Так само по-різному спланували й навчальний процес. Хтось ходитиме до школи лише два тижні на місяць, решту часу – навчатиметься дистанційно. Інші ходитимуть щодня, але мають зміщений графік занять. Однак, єдина умова для всіх ЗОШ – батьки на територію школи не допускаються. Крім того всі навчальні заклади працюватимуть із дотриманням санітарних норм та карантинних обмежень.  

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»