Як реагувати на людей, які постійно хамлять, розповідають цитати молодого Фрейда. Кожен, хто псує ваш настрій, плює у вашу .
Важливо оберігати свою душу також, як будинок чи сім’ю. Щоб знати як реагувати на людей, які постійно хамлять скористайтесь цитатами Фрейда. Вони допоможуть вирівняти самопочуття.
«Настрій — віддзеркалення душі»
Настрій — тонке відображення стану душі людини. Під час поневірянь, коли добрих емоцій і настрою не вистачає як повітря, душа людини зіщулюється в захисну грудку. Вона стає подібною до їжачка і чекає кращих часів, закриваючи себе від решти світу. Це неприємні, сірі періоди для кожної людини, які знаходять відображення і у світі. Коли душа співає, світ навколо сприймається добрішим. І люди здаються не такими вже й поганими.
Настрій — гарний індикатор того, що відбувається у житті. Часто люди ще нічого не розуміють, але підсвідомість уже щось відчула і відобразила у настрої.
У бурхливому соціумі, де кожна розумна людина змушена боротися з менш розумними, але агресивнішими людьми, підтримувати настрій буває складно, як і спокій душі. Перше і по-справжньому потрібне кожній людині рішення — це виділення особистостей, які сильно впливають на настрій. Якщо вони його псують, то їх треба викреслити з життя, якщо це можливо.
Так ви захищаєте зазіхання на свій настрій, а значить спокій душі і неодмінно звільняєте місце для більш розумних та чуйних людей. Можливо, це здається чимось примітивним, але насправді найбільш розумним. Якщо ви можете обмежити спілкування з тим, хто псує спокій вашої душі — зробіть це негайно і невідкладно.
«Зверніть увагу на місце, в яке вас поранили»
Якби всіх сумнівних особистостей можна було легко вивести зі свого життя, більша частина психології про людські взаємини була б не потрібна. На жаль чи на щастя, відгородитися від усіх неприємних людей неможливо, але іноді завдяки їм можна вирости як особистість — це час для аналізу. Для початку варто зрозуміти, чи негатив був направлений у ваш бік спеціально. Добра частина людей просто не враховує тонку душевну організацію оточуючих і не може знати про всі слабкі місця інших людей. Перед вами може бути суворий чоловік, зі щетиною як наждачка, який бачив стільки, що не кожен винесе. Він може бути психологічно сильним, але, наприклад, усе, що пов’язане з сім’єю, викликатиме у нього сильні емоції — це буде його Ахіллесовою п’ятою.
Так, хтось ненароком скаже щось про сім’ю, торкнеться цієї теми, а людину це глибоко образить. Цей момент потрібно спіймати, спробувати утримати емоції і подумати. Можливо, ви образилися сильніше, ніж варто було б і свій погляд треба звернути не на того, хто доставив неприємні емоції. А на ту частину вашої душі, яка чомусь виявилася незахищеною і болісно сприймає всяке слово, відмінне від доброго.
Часто ми таїмо злість на тих, хто поганого нам не бажав і лише випадково потрапив словами в наше слабке місце. Спробуйте охолонути і проаналізувати, як усе було. Ймовірно виявиться, що саме вам варто стати психологічно стабільнішими у якомусь аспекті, а людина, яка сказала щось неприємне, ніяк не могла припустити, що потрапить у слабке місце.
“Іноді прощення — це не властивість душі, а коротка пам’ять”
Найцікавіше починається тоді, коли зачепити вас намагаються навмисно — відкрито чи нишком. Звичайно, і тут можна знайти час, щоб подумати про те, що саме вас ранить і стати сильнішим у цьому аспекті, але є речі, від яких просто так не захиститися: скільки за руку себе не щипай, все одно буде боляче — це природна реакція. Те саме з відкритим виявом неповаги до вашої особистості — воно завжди завдає дискомфорту.
Що ж робити? Не реагувати. Хтось вважає, що вибачивши іншу людину за її грубість, стане набагато легше і частково це так, але це не завжди вирішує проблему.
Іноді «прощення» кривдника — це не властивість доброї душі, а лише коротка пам’ять. Що ж робити, якщо пам’ять все ж таки не коротка чи конфліктна людина завжди поруч? Варто зрозуміти центральну річ у поведінці інших людей: якщо вам хамлять і псують настрій, справа не в тому, що ви зробили щось не так, а в тому, що ви в чомусь перевершуєте кривдника.
Ваші перемоги, сильні сторони, позитивні якості — ось корінь заздрощів. Саме ваші сильні сторони викликають бажання зачепити вас. Заздрість переростає у злість, яку спрямовують на вас. Щоразу зустрічаючи людину, яка псує вам настрій, пам’ятайте: ви знаходитесь на сходинку вище в її системі цінностей, ніж вона, у вас є щось таке, що змушує її поводитися подібним чином.
За матеріалами інтернет-видань.
Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію
- У Рівненській міськраді відреагували на акцію підтримки ЗСУУ неділю, біля драмтеатру, відбулася акція, що привернула увагу містян та викликала неоднозначні думки. Присутні на заході, а це близько 10 людей, висували вимогу спрямувати 20% бюджету міста на закупівлю дронів для військових. Підполковник запасу Микола Соболюк, радник виконувача обов’язків…