Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію. В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного втручання, а на заході – це вперше!
52-річна пацієнтка – дружина військового – скаржилась на загальну слабкість, головокружіння, втрату ваги 12 кг за 3 місяці. У жінки було виявлено пухлину правої нирки з пухлинним тромбом в порожнистій вені.
24 травня жінка звернулась у відділення ургентної хірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР за консультацією. Лікар-хірург онколог Тарон Альбертович Налбандян спільно із колегами вирішили провести потрібну операцію лапароскопічно!
До виконання такого оперативного втручання команда фахівців готувалась і фізично, і налаштовувалась морально. Усе необхідне обладнання було наявне. 28 травня пацієнтці провели лапароскопічну нефрадреналектомію з венакаватромбектомією.
Вже наступного дня жінка почала рухатись вільно по відділенню, пити та харчуватися.
Загальний стан хворої з кожним днем покращувався. Виписали пацієнтку на 5 добу у задовільному стані.
Команда фахівців:
- хірург-онколог Налбандян Т.А.,
- лікар-хірург Данильчук О.М.,
- лікар-анестезіолог Огінський А.Г,
- операційна сестра медична Геєнко Т.Д.
Джерело: Управління охорони здоров’я м. Рівне
Читайте також: Фахівці протипухлинного центру проведуть обстеження в Острозі

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
