Три медичних підприємства звернулися до обласної ради з проханням внести зміни до структури і штатного розпису. Це питання вчора розглянули на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.
Зокрема, «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» просить дати дозвіл на ліквідування нефрологічного відділення шляхом об’єднання з відділенням інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації. Ці зміни планують впровадити для ефективного управління.
Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.
Окрім того, «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» та «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» також звернулися з проханням внести зміни до структури та штатного розпису.
Йдеться про скорочення штатних одиниць. Так, головний лікар діагностичного центру Роман Шустик просить погодити скорочення у кількості 124,25 штатних одиниць. Він зауважив, що скорочення штату дозволить зекономити понад 723 тис грн щомісяця.
Нині у діагностичному центрі чисельність працівників складає 412,25 штатних одиниць, а після внесення змін їх буде 291.
Директор фтизіопульмонологічного центру Федір Аврука також просить внести зміни до штатного розпису. Зокрема, він хоче скоротити 35 та ввести 3 штатних посад, а також зменшити ліжковий фонд на 35 ліжок.
За словам Федора Авруки, відповідні зміни зумовлені фінансовими можливостями.
«З метою забезпечення підвищення рівня використання трудових ресурсів та враховуючи укладені з НСЗУ договори за програмами медичних гарантій з надання медичної допомоги та їхніми рекомендаціями, запропоновані зміни – необхідні», – пояснив директор фтизіопульмонологічного центру. Він також додав, що з 2019 року було скорочено ліжковий фонд на 90 одиниць, окрім того, кількість штатних одиниць з 478 зменшилася до 235.
Тож з 11 листопада у медичному центрі планують реорганізувати шляхом об’єднання підрозділи хірургічного відділення, легеневої та позалегеневої паталатогії і відділення анестезіолоігї та інтенсивної терапії у хірургічне відділення грудної, легеневої та позалегеневої патології з блоком інтенсивної терапії на 25 ліжок.
Вивчивши усі матеріали, члени комісії одноголосно погодили внести запропоновані зміни.