Сім медичних приладів, які мають бути в кожному домі
У багатьох випадках для лікування замало самих медикаментів, потрібні ще й медичні прилади. До того ж в наш час можна робити вдома ті процедури, які ще кілька років тому проводились лише в лікарнях та поліклініках. Наприклад, вимірювання артеріального тиску, чи рівню кисню в крові. Зайшовши в онлайн магазин МедТехніка, можна помітити, що техніки чимало, тому розберемо тільки найважливіші прилади.
Тонометр
Першим в списку йде прилад, який вимірює артеріальний тиск. Насамперед він стане у пригоді людям похилого віку. Така техніка чітко дасть усвідомлення, чому людина почувається зле. Наприклад, якщо людина страждає від судинних розладів, та тиск, то виключивши другий варіант за допомогою тонометра, можна буде з впевненістю лікувати саме судини. Коли ж прилад показує надто малий, чи навпаки, надто великий тиск, то треба звертатися за допомогою до лікаря. Особливо, коли тиск регулярно опиняється поза нормою.
Глюкометр
Цей прилад менш відомий ніж інший, але він також має бути в домашній аптечці. В першу чергу це стосується того, що цукровий діабет значно помолодшав. Глюкометром легко користуватися, і з ним можна постійно досліджувати стан крові, а саме рівень глюкози в ній. Маючи результати цукру, що коливаються, можна з’ясувати, коли йти до лікаря. Але якщо цукровий діабет вже діагностовано, то глюкометр навпаки дає змогу значно скоротити кількість відвідувань поліклініки. Тепер аналіз крові можна робити вдома. При цьому лікарю достатньо буде, щоб визначити динаміку патології тих вимірів, що дає глюкометр,
Інгалятор
Інгалятори чи небулайзер – це та річ, що має бути в кожному домі. За допомогою такого приладу значно легше побороти хвороби, пов’язані зі шляхами дихання. Але перш ніж використовувати інгалятор обов’язково треба проконсультуватися з лікарем, щоб той зробив призначення ліків. Коли ж терапія підібрана, небулайзери здатні забезпечити високу ефективність. Вони чудово допоможуть під час реабілітації після респіраторних хвороб, вони покращують дихання і пришвидшують виведення мокроти. Особливу потребу в таких приладах мають почувати молоді батьки з маленькими дітьми.
Ультрафіолетові лампи
За допомогою такого приладу можна зробити «домашнє кварцування», що позитивно вплине на зміцнені здоров’я членів родини. Крім того, УФ-лампи застосовують для фізіологічних процедур. Але ці прилади потребують дотримання техніки безпеки в тому числі використання захисних окулярів (вони йдуть в комплекті), а після використання необхідно провітрити приміщення. До того ж час процедури має бути чітко визначеним, і його перевищувати не можна.Такі лампи використовуються для відновлення після хвороб, які спричиняють запалення дихальних шляхів. Прилади комплектуються насадками для горла та носу.
Читайте також: Українські військові невдовзі розпочнуть навчання на американських танках M1 Abrams у Німеччині