У Рівненському протипухлинному центрі стартують групові сесії психологічної підтримки

У Рівненському протипухлинному центрі стартують групові сесії психологічної підтримки

У Рівненському обласному протипухлинному центрі вперше запускають групові сесії психологічної підтримки для пацієнтів, які зіштовхнулися з онкозахворюванням, та їхніх близьких.

Кому будуть корисні заняття:

  • тим, хто проходить лікування і потребує додаткової внутрішньої сили;
  • тим, хто завершив курс терапії та намагається повернутися до звичного життя;
  • рідним онкохворих, які також відчувають емоційне виснаження.

Перша зустріч відбудеться 7 жовтня о 12:00 в актовій залі протипухлинного центру. Надалі заняття проходитимуть раз на два тижні.

З учасниками працюватиме Оксана Третяк – клінічна психологиня та психотерапевтка з багаторічним досвідом, яка у березні цього року долучилася до роботи оновленої психологічної служби закладу.

У медзакладі наголошують: підтримка важлива не лише для пацієнтів, а й для їхніх рідних. Спільні зустрічі допоможуть зменшити рівень тривожності, подолати емоційні бар’єри та знайти нові ресурси для життя.

Джерело: Андрій Карауш/Telegram

Читайте також: У Рівненському пологовому будинку увімкнули опалення