fbpx

Очільник Сарненської лікарні розповів чому заклад не приймає пацієнтів хворих на COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Від початку нової хвилі багато питань виникало щодо Сарненської центральної лікарні. Адже всіх хворих на COVID-19 відправляли в інші медичні заклади, хоча на місці є лікарня, яка від початку пандемії прийняла та вилікувала чимало пацієнтів.

Сьогодні на сторінці у Фейсбук очільника лікарні Василя Івнюка зявився допис, в якому він спробував пояснити через які причини лікарня не приймає ковідних хворих і чи буде вона їх приймати.

– Сьогодні мова піде по ситуації з ковідом, яка склалася в нашому(колишньому) районі. Багато хто мене звинувачує в тому що наша лікарня не ковідна. В минулому році звинувачували чому саме ковідна. Звинувачуйте, кожна людина має право на власну думку, тим більше що на сьогоднішній день проти мене розгорнута мега гнила компанія однією із політичних партій району. Та я не про це. Я про правду, яка багатьом невідома. – йдеться в повідомленні очільника лікарні

Іванюк наголошує, що чотирнадцять місяців, лікарня як ковідна працювала не покладаючи рук і в день і в ночі. Люди падали з ніг, в прямому розумінні цього слова, надаючи допомогу пацієнтам з різних куточків області.

Ми були найкращі. Звісно мали втрати, хоча вони були не значні, про що свідчать показники смертності. І ось, одна «патріотка», яка має з‘язки у вехніх ешалонах влади м. Києва, вирішила спростити твердження по правльності надання медичної допомоги ковідним хворих в нашій лікарні. І вирішила за певних зв‘язків написати петиції в усі контролюючі органи які тільки існують на теренах України. – зазначає Василь Іванюк.

Очільник лікарні розповідає, що після звернень в лікарню прибула група перевіряючих з НСЗУ.

 – … які їхали тільки з однією метою накопати, нарити, знайти недоліки. І їм це вдалося, як ви напевне знаєте, що ставлячи за мету наказати, результат завжди буде навіть в самих прогресивних клініках Києва. Що можуть знати ці котролери про провінційну лікарню??? Їх би на пів року в ковід, разом з нашим мед персоналом на роботу, я думаю думка була б зовсім інша. І що ми тепер маємо??? Сто тисячний колишній район лишився без належного надання ковідної медичної допомоги. – розповідає Іванюк.

Сарненчани тепер змушені їздити за десятки кілометрів, щоб отримати лікування. Сьогодні не вистачає місць в тих лікарнях які відведені під ковід, зазначє Василь Іванюк.

  • Завтра у нас розкриття по кисневому тендеру, ми прикладемо всіх зусиль щоб як найшвидше нам включитися в цей процес забезпечення кожного ліжка киснем. До кінця тижня планується прибуття кисневої станції. Ми зробимо все від нас залежне щоб як найшвидше ми стали ковідною лікарнею, якщо нам не будуть ставити «палки в колеса». Ще раз стверджую, що в пріоритеті має бути здоров‘я і життя людей, а не галочка в нормативних паперових мемуарах. Знаю що багатьом ця стаття не сподобається, і напевне буде тиск, чи повчання. Але я вже вийшов з того віку щоб боятися трактувати правду. Таких завжди не люблять, а мені і не потрібно. – підсумовує очільник Сарненської ЦРЛ.