У Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка запровадили відеокапіляроскопію – сучасний метод діагностики ревматологічних захворювань. Обстеження проводять в Обласному ревматологічному центрі, який став єдиним закладом на Рівненщині, де доступна така послуга.
Процедура є неінвазивною, безболісною та безпечною. Вона дозволяє в режимі реального часу оцінювати стан капілярів у нігтьових валиках – їхню форму, розмір, щільність і розташування. Метод дає змогу виявляти патологічні зміни ще до появи клінічних симптомів.
Обстеження є обов’язковим при діагностиці синдрому Рейно, системної склеродермії та низки інших ревматологічних станів. Також воно використовується для оцінки динаміки захворювання та ефективності лікування.

Обладнання для відеокапіляроскопії придбали в межах Конкурсу Внутрішніх Грантів, у якому взяв участь Обласний ревматологічний центр.
Про це повідомили в Рівненській обласній клінічній лікарні.
Читайте також: У Рівному проведуть просвітницький захід про вакцинацію
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
