fbpx
Найбільший міф про ферментовані продукти та соління. Ви теж у нього вірите?

Найбільший міф про ферментовані продукти та соління. Ви теж у нього вірите?

Діліться інформацією з друзями:

Виявляється, соління та кисломолочні продукти зовсім не настільки корисні, як ми всі думаємо. Відомий дієтолог попереджає, що їм часто приписують властивості, яких вони зовсім не мають. Звісно, їх варто їсти, але не варто переоцінювати їх.

Про це пише Onet

«Пробіотичні продукти – це міф», – каже доктор Ганна Столінська. Клінічний дієтолог пояснює, що кефір, маслянка, йогурт чи квашена капуста та огірки – це зовсім не пробіотики. – Ці продукти створюються шляхом молочнокислого бродіння, а отже, містять молочнокислі бактерії. Але скільки їх там, ми не знаємо», – зазначає вона. – Крім того, у нашому шлунку є соляна кислота, і ми не знаємо, скільки цих корисних бактерій потрапляє до кишечника”.

«Якщо серйозно, то більшість написів на упаковках, повідомлень у засобах масової інформації вказують і є загальноприйнятим, що соління та кисломолочні продукти мають пробіотичну дію. Природні пробіотики. Це нісенітниця». – б’є на сполох експерт. «Вони не замінять пробіотики у мікрокапсулах. Тому капсульні препарати – найкращі» – додає вона.

Чи це означає, що немає сенсу вживати квашену капусту або йогурт? Зовсім ні.

«Соління корисні, тому що це просто овочі, а використання цукру для бродіння знижує їхню калорійність. У них багато вітамінів і мінералів. Кисломолочні продукти також набагато корисніші для здоров’я, ніж інші молочні продукти. Їх варто їсти, але не через те, що в них є пробіотики» – радить доктор Ганна Столінська.

Читайте також: Солоні огірки – 5 плюсів для здоров’я