fbpx

На Рівненщині у бригадах швидкої допомоги працюватимуть екстрені медичні техніки

30 водіїв Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф РОР здобудуть нову для Рівненщини професію – «екстрений медичний технік».

В «екстренці» розповідають, що водії – це важлива складова виїзної бригади, оскільки вони не лише транспортують медиків до пацієнта, потім хворого в медичний заклад, а й часто допомагають проводити реанімаційні дії.

Засвоєння нових знань дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. А відтак це посилить командну роботу в різноманітних критичних ситуаціях.

Спеціалізований навчальний курс триватиме з 6 лютого по 26 квітня.

Теоретична частина відбувається онлайн. Практична ж частина проводиться на базі навчально-тренувального відділу «екстренки».

12 лютого відбулося перше практичне заняття. Водії вчилися проводити базову серцево-легеневу реанімацію в педіатричного пацієнта з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, допомога при обструкції дихальних шляхів стороннім тілом в немовлят та дітей.

Навчання проводиться у рамках співпраці з Чернівецьким медичним фаховим коледжем.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та навчальний заклад підписали меморандум про співпрацю.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: Громада на Рівненщині невтомно волонтерить для ЗСУ