У січні 2026 року мобільна акушерсько-гінекологічна бригада обласного перинатального центру запланувала 18 виїздів у села Рівненщини. Жительки громад зможуть безкоштовно пройти обстеження у своєму населеному пункті без поїздки до Рівного.
У складі мобільної бригади працюють акушер-гінеколог, медсестра та спеціаліст ультразвукової діагностики. Прийоми відбуватимуться за таким графіком у січні 2026 року:
- 2 січня – с. Дерев’яне, Зорянська ТГ
- 5 січня – с. Карпилівка, Городоцька ТГ
- 6 січня – с. Хотин, Шпанівська ТГ
- 8 січня – с. Ставки, Городоцька ТГ
- 9 січня – с. Грабів, Зорянська ТГ
- 12 січня – с. Шпанів
- 13 січня – с. Новостав, Зорянська ТГ
- 15 січня – с. Вересневе, Великоомелянська ТГ
- 16 січня – с. Оржів, Клеванська ТГ
- 20 січня – с. Бронники, Городоцька ТГ
- 21 січня – с. Зоря
- 22 січня – с. Великий Житин, Шпанівська ТГ
- 23 січня – с. Малий Житин, Шпанівська ТГ
- 26 січня – с. Обарів, Городоцька ТГ
- 27-28 січня – с. Бармаки, Шпанівська ТГ
- 29 січня – с. Біла Криниця
- 30 січня – с. Городище, Білокриницька ТГ
Охочим записатися на консультативний прийом радять заздалегідь уточнити інформацію у своїх сімейних лікарів.
Проєкт реалізують за підтримки ВБО «Конвіктус Україна» та UNFPA – Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Усі виїзди мобільної бригади є повністю безкоштовними для жителів громад.
Про це повідомив Андрій Карауш у Telegram.

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
