Головний біль – це дуже поширений стан. Більшість людей стикаються багато разів протягом життя. А тим, хто з нею постійно живе, анекдоти про хвору голову зовсім не смішні.
Чим вгамувати головний біль?
Прополіс. Приймати по 0,5 г прополісу 3 рази на день, розсмоктуючи його під язиком.
Увечері замість чаю пити суміш – на 200 мл води 2 чайні ложки яблучного оцту і 2 чайні ложки липового меду.
Настій материнки. Рекомендується застосовувати при головних болях із дзвоном у вухах. 4 г подрібнених верхівок материнки звичайної заварити 120 мл окропу, настояти в термосі 1 годину і процідити. Пити як чай.
Настій татарника. 2 столові ложки подрібненої квітучої трави татарника колючого (будяка) заварити 200 мл окропу, настояти 1-2 години і процідити.
Пити по 100 мл теплого настою 2-3 рази на день до їди при головних болях, неврозах. Увага! Настій протипоказаний при підвищеному кров’яному тиску.
Настій липи. Популярний у народі липовий цвіт використовується як заспокійливий і болезаспокійливий засіб при головному болі. 3 столові ложки подрібнених квіток липи заварити 200 мл окропу, нагрівати на слабкому вогні 15 хвилин і настояти 45 хвилин, потім процідити.
Пити теплим по 100 мл 2-3 рази на день після їди.
Настій збору. Взяти по 1 столовій ложці подрібненої суміші квіток липи і листя м’яти перцевої (порівну) і заварити 200 мл окропу, настояти 1 годину і процідити. Пити по 100-150 мл 3 рази на день. Настій добре допомагає при головних болях.
З книги «Шлях до довголіття» Віктора Чернишова
- Громада з Рівненщини зібрала Різдвяні посилки для захисників (ФОТО)Напередодні Різдва Христового Бугринська громада об’єднала зусилля, щоб підтримати наших захисників, які щоденно стоять на варті спокою країни. Завдяки спільним старанням було зібрано 85 різдвяних посилок, наповнених любов’ю, турботою та щирими побажаннями.