fbpx
Навіть прогноз погоди може погіршити самопочуття

Навіть прогноз погоди може погіршити самопочуття

Діліться інформацією з друзями:

Голова або суглоби болять «на погоду». Вчені це називають метеозалежністю, а простіше кажучи, метеозалежність – неприємні відчуття, що виникають при зміні погоди.

Свої рекомендації людям, які страждають на зміну погоди, дає кардіологиня Тамара Огієва.

«Вимірювати тиск треба двічі на день – вранці та ввечері. Але навіть якщо артеріальний тиск не виходить за межі звичних значень, у метеонебезпечні дні непогано додати препарати, що коригують мозковий кровообіг. Це зніме запаморочення та інший судинний дискомфорт.

Але спочатку порадьтеся з кардіологом, у якого спостерігається. При підвищенні серцевого тиску (це нижній показник тонометра) прийміть заспокійливий засіб: валокордин, корвалол, валідол під язик.

Але багато в чому реакція на погоду формує наше психологічне ставлення до прогнозів. Є навіть такий термін – метеоневроз.

Тож усім людям з підвищеною метеочутливістю раджу в ці дні приймати загальнозаспокійливі засоби: валеріанку, собачу кропиву, настоянку півонії, чай зі звіробою.

Добре також їсти більше продуктів, багатих на калій. Цей макроелемент регулює серцеву провідність, від нього залежить, наскільки інтенсивно серце качатиме кров.

Найкращі джерела калію – свіжі помідори, томатний сік, печена картопля (причому найбільша концентрація калію – ближче до шкірки), курага, родзинки».

Але коли голова або суглоби болять “на погоду” не займаєтесь самолікуванням.

Марія МАТВІЙЧУК

  • Рівне на шляху культурних трансформацій: підсумки 2024-го року
    Культурний розвиток Рівного набирає обертів. У 2024 році місто впевнено довело: локальна культура може стати потужним двигуном розвитку громади. За цей час Рівне перетворилося на майданчик для впровадження прогресивних культурних ініціатив, об’єднавши зусилля місцевої влади, Управління культури і туризму, креативного…

Читайте також: