fbpx
Як знімати макіяж, щоб не з’явилися зморшки

Як знімати макіяж, щоб не з’явилися зморшки

Діліться інформацією з друзями:

Дотримання правил демакіяжу допомагає зберегти гідроліпідну мантію шкіри, правильну себорегуляцію і перешкоджає появі зморщок.

Декоративну косметику не можна змивати милом і сульфатними гелями для вмивання. Щоб швидко видалити макіяж, необхідно використовувати спеціальні засоби. Їх підбирають з огляду на тип шкіри та косметики. Усе, що потрібно знати про правильне зняття макіяжу, принципи та помилки процесу, — далі в статті.

Чим знімати макіяж

Спеціальні засоби відрізняються складом, ступенем впливу на шкіру та способом застосування. Розглянемо популярні різновиди.

  • На олійній основі. Такі продукти легко розчиняють водостійкий або професійний макіяж. Через високу жирність можуть бути комедогенними для проблемної шкіри. Не рекомендуємо використовувати у разі носіння контактних лінз.
  • Міцелярна вода. Засіб не містить силіконів і жирів, ефективно видаляє макіяж та очищає пори. Підходить для чутливої шкіри.
  • Молочко. Продукт якісно знімає косметику на водній основі, добре зволожує, проте може сприяти появі зайвої жирності. Рекомендуємо завершувати процедуру очищення тоніком, який прибирає залишки очищувального засобу.

Стійкий макіяж видалити складніше, ніж звичайну косметику. Очищення та демакіяж у цьому випадку найефективніше робити засобами олійного або міцелярного типу.

Неправильний вибір засобу може викликати відчуття стягнутості або спровокувати активну роботу сальних залоз і запалення. На EVA.UA легко знайти оригінальну косметику провідних брендів з Європи, як-от Kiko Milano, та обрати продукт, який підходить саме вам!

Чим змивати макіяж з очей

Знімати макіяж з очей найчастіше можна засобом для обличчя. Зазвичай виробник вказує призначення в описі та на пакованні. Перед демакіяжем обов’язково прочитайте спосіб застосування продукту. На пакованні має бути примітка про офтальмологічний тест.

Етапи демакіяжу

  1. Очі та брови. Нанесіть засіб на ватний диск і прикладіть його до очей і брів. Потримайте 20–30 секунд. Легкими рухами видаліть косметичні засоби.
  2. Губи. Якщо ви використовуєте помади та блиски з пігментом, видаляйте їх з губ як у пункті вище: попередньо витримайте засіб 20–30 секунд.
  3. Обличчя. Змочіть ватний диск і очистьте шкіру по масажних лініях. Якщо необхідно видалити стійкі тональні засоби, повторіть процедуру.
  4. Лінія росту волосся. Додатково очистьте засобом для демакіяжу зону лінії росту волосся. Часто про неї забувають, що стає причиною неприємних запалень і лущення.

Головні помилки

  • Нерегулярне очищення. Залишки косметики можуть бути джерелом вільних радикалів, які прискорюють старіння. Видаляти косметику необхідно перед сном щоразу.
  • Відмова від умивання. Якщо ваша шкіра не переносить умивання проточною водою, використовуйте бутильовану або спробуйте засоби безводного очищення (міцелярну воду й тонік). Процедуру очищення обов’язково проводити двічі на день.
  • Використання гарячої води. Це негативно впливає на шкіру, порушує природний баланс, може бути причиною зайвої сухості або підвищеної жирності. Температура води для вмивання має бути прохолодною, до 20–25 градусів.
  • Розтирання шкіри. Якщо занадто сильно тиснути на шкіру, розтирати та розтягувати її, можна спровокувати появу ранніх зморщок і мікротравм. Видаляти макіяж потрібно м’якими рухами по масажних лініях.

Якщо сумніваєтеся, який засіб для зняття косметики обрати, зверніться до косметолога. Він складе для вас список рекомендацій з огляду на стан і потреби вашої шкіри. Дотримання правил демакіяжу завжди важливі.