Придбаний ангіограф.

Ангіограф за програмою Interreg NEXT придбала Рівненська обласна лікарня

Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка отримала новий ангіографічний комплекс.

Про це повідомили в медзакладі.

Обладнання закупили в межах проєкту «Забезпечення доступності медичних послуг для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями на польсько-українському прикордонні шляхом модернізації медичної інфраструктури та обладнання», який реалізують за програмою Interreg NEXT Польща – Україна 2021–2027.

Постачальник виконав поставку відповідно до умов договору. Після завершення підготовки приміщення майбутньої операційної ангіографічний комплекс встановлять та введуть в експлуатацію.

Проєкт упроваджують спільно з Воєводською комплексною лікарнею ім. Єнджея Снядецького в Білостоці та РОКЛ. Його мета – покращити доступність і стійкість медичних послуг у сфері лікування серцево-судинних захворювань у підляському воєводстві та на Рівненщині.

У межах програми передбачені модернізація обладнання й інфраструктури, обмін досвідом, а також підтримка профілактики хвороб і здорового способу життя.