fbpx

З одного апарата ШВЛ отримати два? Це просто

Коронавірус прокотився по всьому світу, заражені сотні тисяч людей тож і навантаження на медицину підвищилося. Про проблеми забезпечення українських лікарень апаратами штучної вентиляції легенів не говорить, напевно, зараз лише ледачий.

Судячи з інформації в світових ЗМІ, країни замовляють тисячами нові апарати ШВЛ і тому на ринку медичної апаратури виник їх дефіцит. Багато компаній відмовляються поставляти пристрої за межі своїх країн. Дефіцит апаратів ШВЛ є і у всьому світі. Але проривна конструкція “вентилятора” обіцяє допомогти полегшити тягар.

Канадський анестезіолог Ален Готьє, який має ступінь доктора з дихальної механіки, знайшов вихід, як врятувати більше пацієнтів за допомогою апаратів ШВЛ.

Ален Готьє, працює анестезіологом в районній лікарні Смітс-Фолс в Онтаріо. Відкриття доктора може врятувати життя мільйонів людей. Все що потрібно – додаткова трубка і два пацієнта з однаковим об’ємом легенів. У цьому випадку ШВЛ працюватимуть з подвоєною потужністю.

«В якийсь момент у нас може не бути інших варіантів. Буде вибір – ми даємо людям померти або ми даємо їм шанс», – заявив доктор Готьє в інтерв’ю CBC News.

Доктор Готьє заявив, що переживає, що його лікарня може не забезпечити кількість вентиляторів, якого потребує населення високого ризику.

Ідея була вивчена в теорії і навіть одного разу випробувана на людях, які постраждали в результаті масової стрілянини в Лас-Вегасі.

Діліться корисною інформацією з друзями: