Влада Фінляндії скасовує соціальну дистанцію

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Фінляндії послаблюють карантинні обмеження через зростання кількості вакцинованого від COVID-19 населення. Зокрема, у країні відмовляються від обов’язкового дотримання двометрової дистанції у закритих приміщеннях.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Про причини послаблення карантину у Фінляндії в ефірі Радіо НВ розповів Леван Твалтвадзе, ведучий новин національної телерадіокомпанії Улє.

«Уряд з оптимізмом дивиться у майбутнє. Зростає рівень вакцинованих — зараз дві дози вакцини отримали 60% населення, а до жовтня має бути 80% повністю вакцинованих. Фіни з досить великим ентузіазмом йдуть вакцинуватися, тому темпи не сповільнюються. І рівень смертності досить низький. Вакцини знижують рівень смертності, і захворювання проходить значно легше. Напевно, уряд почув і сподівання діячів культури, ресторанного бізнесу», — зазначив Твалтвадзе.

Зі збільшенням кількості вакцинованих у Фінляндії обіцяють скасувати не лише соціальне дистанціювання, а й інші обмеження.

Фінляндія з 9 серпня зняла обмеження на в’їзд для громадян України. Потрапити в країну можуть туристи, які повністю вакцинувались проти коронавірусу.

Діліться корисною інформацією з друзями: