У США хочуть заборонити сигарети з ментолом

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Адміністрація з контролю за продуктами та лікарськими засобами США подала до Конгресу запит на заборону продажу в країні ментолових сигарет.

Про це пише Суспільне/Новини з посиланням на видання The Hill.

Однією з причин необхідності заборони ментолових сигарет називають їх надмірну долю на ринку тютюнових виробів у США – понад 33% усіх проданих в країні цигарок містять ментолові капсули. Крім того, ментолові сигарети є надзвичайно популярними серед афроамериканців, і прихильники заборони називають її одним зі способів відновлення “расової справедливості” у країні.

Поруч з цим, частина американських правозахисників вважає, що заборона може негативно позначитися на “небілому” населенні країни. Зокрема, Американська спілка за громадянські права надіслала до FDA лист, в якому закликала відмовитися від заборони, адже вона буде мати наслідком численні кримінальні переслідування, які особливо позначаться на афроамериканцях.

Заборона продажу та виготовлення ментолових сигарет є частиною розпочатої адміністрацією Байдена кампанії з боротьби з нікотиновою залежністю в США. Серед заходів заплановане законодавче обмеження максимального вмісту нікотину в сигаретах, що, за дослідженням FDA, дозволить п’яти мільйонам американців кинути палити.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: