У Львові працюватиме пункт вакцинації для безхатьків

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Львівська міська рада організує пункт вакцинації для безхатьків, аби вони могли отримали щеплення та захистити своє життя і здоров’я від коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Цієї п‘ятниці заплановано виділити дві мобільні бригади для вакцинації у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян на вул. Кирилівській 3а. Щеплення будуть проводити усіма наявними у Львові видами вакцин. Міська рада розробить інформаційні буклети, і заохочуватиме безхатьків вакцинуватися у співпраці з громадськими організаціями.

“Такий пункт вакцинації ми створюємо з метою дати змогу тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, вакцинуватись та мати захист від хвороби, яка зараз набула загрозливих масштабів. Ми порадились із громадськими організаціями, які працюють з бездомними та організовують їх харчування, і дійшли спільної думки, що пункт працюватиме у світловий день, щоб усі охочі могли скористатись цією можливістю”, – в.о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.

Зі слів Євгена Бойка, перед щепленням будуть проводити обстеження та надавати медичні пам‘ятки щодо можливості звернутися до поліклініки чи лікарні за умови виникнення побічних ефектів. 

«Більшість людей переносять вакцинацію безсимптомно, але у когось може піднятися температура або виникнути слабкість. У кожного вакцинованого буде можливість оперативно звернутися до медичного закладу за консультацією чи, за потреби, кваліфікованою допомогою.
Кожен із вакцинованих безхатьків отримає від лікаря відповідну довідку. Ми маємо на меті забезпечити усі умови вакцинації, щоб був рівний доступ до соціальних благ і послуг», – коментує Євген Бойко.

Усі охочі матимуть змогу отримати щеплення протягом п’ятниці.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

«Безумовно, вакцинація відбувається за добровільної згоди. Наша мета – переконати громадян, що вакцинація – це, передусім, турбота про своє здоров‘я, і забезпечити доступні умови для кожного», – наголосив Євген Бойко.

Діліться корисною інформацією з друзями: