У Болгарії автобус загорівся внаслідок ДТП, серед загиблих 12 дітей

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

45 людей загинули в аварії на шосе “Струма” у західній Болгарії.

Автобус мав північно-македонські номери та їхав зі Стамбула до Північної Македонії. Внаслідок аварії в автобусі спалахнула пожежа. Серед загиблих – 12 дітей. Ще семеро людей з опіками було доставлено до лікарні швидкої допомоги у столиці Софія. Автобус прямував зі Стамбула в Скоп’є. За деякими даними, він міг врізатися в огородження, після чого загорівся. Поки у слідства дві версії: людська помилка водія та раптова технічна несправність.

Загалом в автобусі було 52 особи.

Пасажири македонського автобуса поверталися з екскурсії у Стамбулі, повідомив македонський прем’єр Зоран Заєв. За даними болгарських ЗМІ, автобус був одним із чотирьох у колоні і рухався останнім. Болгарське видання NOVA повідомило, що власниками транспортної компанії, чий автобус згорів, є північні македонці. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Представник компанії перебуває на місці аварії. Компанія надасть список усіх пасажирів із чотирьох автобусів, які їхали у колоні, а також інформацію про технічний стан транспортних засобів та час їх останнього техогляду.

Джерело: начальник управління пожежної безпеки МВС Микола Ніколов, директор Головного управління Національної поліції Станімір Станьов у BTV, Reuters

Діліться корисною інформацією з друзями: