Сьогоднішній політ мільярдера в космос встановив три світових рекорди (ВІДЕО польоту)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Мільярдер Джефф Безос полетів у космос. Це був 16-й запуск New Shepard і перша місія з повним екіпажем з чотирьох осіб

Джефф Безос пішов з поста гендиректора Amazon заради космосу. 

Мільярдер Джефф Безос зробив сьогодні 20 липня, свій перший політ в космос на ракетної системі New Shepard в рамках місії NS-16.

Запуск був запланований на 16:00 за київським часом. Він транслювався в прямому ефірі:


З Безос здійснив політ його брат Марк, учасниця програми підготовки астронавтів, 82-річна льотчиця Уоллі Фанк і 18-річний Олівер Демен (комерційний клієнт).

Очікувалося, що політ встановить щонайменше три світові рекорди: в космосі побувають наймолодший і найстарший астронавт, а також найбагатший (Джефф Безос).

Сама подорож зайняла близько 10 хвилин, три з яких космічні туристи повинні були провести в невагомості. Очікувалося, що апарат New Sheppard доставить астронавтів на висоту близько 106 кілометрів, яка вважається умовним кордоном космосу.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Капсула з Джеффом Безосом, а також трьома космічними туристами на борту успішно приземлилася.

Раніше британський бізнесмен Річард Бренсон здійснив 11 липня, свій перший політ в космос, ставши першим мільярдером на орбіті Землі, обігнавши засновника Amazon Джеффа Безоса. Разом з Бренсоном на орбіту Землі вирушили п’ять інших членів екіпажу – два професійних пілота і троє топ-менеджерів Virgin Galactic. Після цього компанія планує відкрити еру космічного туризму – 250 тис. Доларів депозиту за квитки внесли вже близько 600 чоловік.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: