Рівненські ОСББ тепер зможуть мати “няню” для участі у “Енергодомі”

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Мінрегіон спільно з Фондом енергоефективності надали новий ефективний інструмент для учасників програми «Енергодім».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

Вчора, 4 серпня у Мінрегіоні відбулась пресконференція «Професійний супровід проектів з енергомодернізації багатоповерхівок: нові можливості Програми «‎Енергодім» Фонду енергоефективності».

Як зазначив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, доволі часто ОСББ, маючи бажання утеплити свій будинок та зробити його комфортнішим для проживання, не можуть втілити задумане через відсутність фахівця, який б супроводжував проєкт термомодернізації.

«Мінрегіон спільно з Фондом енергоефективності надали новий ефективний інструмент  учасникам програми «Енергодім». Залучення фахівців з супроводу проєктів, і відшкодування Фондом 70% вартості їх послуг, допоможе розширити практику термомодернізації багатоповерхівок в Україні та створить новий ринок робочих місць», – наголосив Василь Лозинський.

За словами Юлії Головатюк-Унгуряну, проєктні менеджери працюватимуть на ринкових умовах та допоможуть ОСББ у пошуку підрядників для виконання робіт з термомодернізації, а також зможуть попередньо розрахувати вартість робіт, надати допомогу в оформленні документів та під час укладання договорів, проаналізують варіанти щодо кредитування та фінансових можливостей об’єднання.

«Програма «Енергодім» зазнала важливих змін, які збільшують рівень підтримки для ОСББ. Співвласники зможуть залучати проєктних менеджерів до всіх етапів реалізації проєкту», – зазначила вона.

Під час пресконференції відбулась церемонія підписання Меморандуму між Фондом енергоефективності та Державним центром зайнятості про співпрацю у розробці та впроваджені навчального курсу з проектного менеджменту для професійного супроводження проєктів термомодернізації будинків, який планується проводити на базі центрів профтехосвіти ДСЗ.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram

Діліться корисною інформацією з друзями: