fbpx

Перший результат вакцини проти коронавірусу: лабораторні миші подолали захворювання

Група британських вчених стверджує, що вакцина від коронавірусу COVID-2019 перебуває на межі розробки. Вона дала перший успішний результат у випробуваннях на мишах, пише видання Daily Mail.

Дослідники сподіваються, що вакцина буде готова до випробувань на людях до липня 2020 року. Якщо вони будуть успішними, засіб буде доступний для пацієнтів через рік.

При цьому у США почнуть випробування вакцини проти коронавірусу на людях уже через кілька днів. Вона була пропущена на стадії тестування на тваринах. Спочатку вакцину тестуватимуть на здорових добровольцях, а потім на пацієнтах, якщо це буде вважатися безпечним.Раніше в Тяньцзиньскому університеті (Китай) заявили про створення потенційної пероральної вакцини від коронавірусу. Як основу використовували пекарські дріжджі. Незважаючи на великі надії, які медики покладають на препарат, його чекають тривалі випробування і перевірки, тому терміни випуску поки не обговорюються.

Посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей заявив, що вакциною можуть стати ліки хлорохин фосфат, які застосовуються проти малярії.

В Японії пішли іншим шляхом, вирішивши протестувати проти коронавірусу препарати, якими лікують ВІЛ. Терміни випробувань і отримання перших результатів поки не озвучили.

Тим часом лікарі в Таїланді заявили, що їм вдалося побороти важкі випадки захворювання коронавірусу, об’єднавши препарати проти грипу і ВІЛ. Кілька пацієнтів одужали.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: