Німці не задоволенні соціальними виплатами і вимагають повернення до нормального життя

Корона-Гільфен –  допомога так званого пакету економічних стимулів не влаштовує німців. Німеччина чекає знаку впевненості Уряди федеральних та штатів повинні припинити коронний акціонізм і дозволити працівникам повернутися до нормального життя замість символічних виплат.

Частини так званого пакету економічних стимулів, прийнятого Бундестагом, – символічний жест, не більше того. Пише німецьке видання Berliner Zeitung.

Зниження ПДВ на два процентні пункти не допоможе споживачам. А субсидія на допомогу на дітей майже не покриває тих витрат, які робили сім’ї в результаті заходів Корони. Крім того, він настає лише у вересні, до того часу для багатьох сімей буде скрутно – особливо, якщо вони вже мали значно менше грошей, щоб прожити місяцями через короткочасну роботу.

Федеральний уряд міг би їм допомогти, якби вони зняли незрозумілі обмеження і, з усією обережністю, поширили атмосферу довіри.

Повернення до нормального життя з урахуванням розумних гігієнічних правил: Це єдиний спосіб захистити компанії та службовців від подальших збитків.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»

 

Діліться корисною інформацією з друзями: