Іспанія відкрила кордони для іноземців повністю вакцинованих проти коронавірусу

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Іспанія з 7 червня відкрила кордони для повністю вакцинованих проти коронавірусу іноземців. Про це повідомляє посольство України в Іспанії з посиланням на наказ МВС Іспанії, який опублікували в Офіційному віснику країни.

Раніше в’їжджати в Іспанію дозволяли власникам віз, іноземцям, які мали дозвіл на проживання у країнах ЄС, Шенгенської зони тощо. Тепер в’їзд у країну дозволили вакцинованим, але за умови, що другу дозу препарату ввели щонайменше за 14 днів до подорожі, і в людини є визнана МОЗ Іспанії довідка про це.

Іспанський телерадіомовник RTVE пише, що Іспанія дозволяє в’їжджати іноземцям, яких вакцинували препаратами Pfizer, Moderna, AtraZeneca та Janssen, які затвердив європейський регулятор, а також китайським Sinopharm CoronaVac.

Водночас Іспанія поки що забороняє в’їзд мандрівників (навіть вакцинованих) з Індії, Бразилії та Південної Африки.

Усі пасажири, які прибувають до Іспанії, повинні заповнити онлайн-анкету на вебсайті або у додатку Spain Travel Health. Ресурс згенерує QR-код, який мандрівник має показати перед посадкою та на пункті контролю після прибуття. Заповнювати онлайн-анкету необхідно навіть у тому разі, якщо ви подорожуєте через Іспанію просто транзитом.

У посольстві також вказують, що пасажири від 6 років і старше, які прибувають до Іспанії з країн, віднесених до зони ризику, мають надати один із трьох документів:
  • довідку про вакцинацію проти СOVID-19;
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тест;
  • довідку про одужання.

Перелік країн із зони ризику переглядають кожні 15 днів і публікують на сайті МОЗ Іспанії та на порталі Spain Travel Health. У переліку, який став чинним із 7 червня, України немає.

Ми звернулись до посольства України в Іспанії за уточненням, як зміни умов в’їзду до країни стосуються українців.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: