Британcький волонтер вивіз із Афганістану 200 тварин

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Колишній піхотинець Пол Фартінг заснував притулок для тварин у Кабулі у далекому 2006 році, коли врятував собаку на фронті. З того часу організація допомогла 1600 солдатам возз’єднатися з тваринами, з якими вони зблизилися за час служби в Афганістані.

Минулого тижня Полу та іншим 24 співробітникам центру пропонували залишити Афганістан на борту британського військового літака, але чоловік категорично відмовився евакуюватися без тварин.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Міністр оборони Великої Британії заявив, що міністерство не готове надавати пріоритет тваринам і займається евакуацією людей, що перебувають у небезпеці.

У свою чергу на бік Фартінга стали представники організацій із захисту тварин. Переліт здійснили на чартерному літаку, що фінансується приватно. Зрештою, 200 собак та кішок вдалося евакуювати у вантажному відсіку — 29 серпня вони разом із Полом приземлилися в аеропорту Хітроу в Лондоні, повідомляє ВВС .

Фартінг, його 24 співробітники та їх сім’ї могли втекти з країни в середу на борту британського військового літака, але він відмовився виїхати без тварин. Він сказав, що пізніше він отримав дозвіл британського уряду на посадку з тваринами, але раптова зміна візових вимог у п’ятницю ненавмисно не дозволила його співробітникам приєднатися до його польоту з Кабула.

Незважаючи на намагання власника притулку для тварин Пен Фартінг евакуювати весь свій персонал та тварин, він не зміг привезти своїх афганських колег із собою до Британії.

“Це одне з найскладніших рішень, які мені доводилося приймати в житті”, – сказав Фартінг у понеділок про своє рішення залишити співробітників в Афганістані в британському ток -шоу ” Добрий ранок, Британія”

Діліться корисною інформацією з друзями: