Боржників виловлюють прямо на дорогах 5 областей

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Державні виконавці виловлюють боржників прямо на дорогах і змушують платити борги, в іншому випадку забирають авто.

Державна виконавча служба (ДВС) спільно з Міністерством внутрішніх справ (МВС) приступила до використання цифрового методу примусу стягнень прямо на автодорогах, тобто безпосередньо на тих місцях, де буде зупинено транспортний засіб.

Про це повідомляє заступник міністра юстиції з питань ДВС Андрій Гайченко у себе в Facebook.

За інформацією ДВС, тільки за перші дні такого експерименту “на місці” стягнули аліментів на 64 тис. грн, 39 тис. грн перерахували на користь держави (ЄСВ), попутно виписавши 17 тис. штрафів за порушення ПДР, а також вилучили два транспортних засоби.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

“Ми підв’язати електронну систему розшуку автомобілів МВС до нашої, і сьогодні здійснюємо спільне патрулювання на дорогах, відшукуючи автомобілі боржників. Це лише пілотний проект, який сьогодні працює в п’яти областях України. Однак він уже показав свою дієвість і ефективність”, – розповів заступник міністра юстиції з питань ДВС Андрій Гайченко.

За його словами, багато подробиць такого експерименту поки “повинні знаходитися в секреті”, включаючи навіть назву п’яти пілотних областей, тому що ГІС спільно з Міністерством внутрішніх справ виконують свою роботу, в якій “закладений конфлікт, і багато автомобілістів-боржники, знаючи в якому регіоні він проходить, можуть вжити заходів для ще більшого невиявлення себе”.

Як вважає Гайченко, проведення такого експерименту показало, що багато боржників після того, як їх зупиняють в певному місці співробітники Нацполіціі, і коли мова заходить про конфіскацію транспорту в рахунок боргу, охоче погоджуються виплатити його грошима, аби не забирали автомобіль.

Діліться корисною інформацією з друзями: