fbpx

Володимир Зеленський: ветерани, захисники та постраждалі отримають житло

Діліться інформацією з друзями:

Відновлення житла українців розділять на три етапи і житлом забезпечать усіх, хто постраждав, а також військовослужбовців і тих, хто роками був у черзі на власне помешканння

Президент України Володимир Зеленський у своєму новому відеозверненні наголосив. що десятиліттями існували й ніколи не закінчувалися черги на житло.:

“Це було ще з радянських часів. Мільйони людей знають, як це важко — отримати своє житло, заробити на свою власну квартиру, побудувати свій дім. Особливо болісно це завжди було для військових, правоохоронців, працівників бюджетної сфери. Для тих, хто працює на суспільство й отримує за це від держави зовсім небагато. Ще минулого року я дав завдання уряду — зробити все, щоб цьогоріч можна було забезпечити житлом усіх ветеранів, які стояли в черзі. Далі ми планували взятися за забезпечення житлом усіх наших військових”.

Нині зі слів президента влада фактично розширює те минулорічне завдання на масштаб усієї держави й деталізує його так, щоб це було справжньою модернізацією українських міст і українських громад. А ще поєднає це з програмою енергомодернізації житла. Як результат — буде кілька етапів.

 

На першому етапі тимчасовим житлом мають забезпечити переселенців: поки не відновлять їхнє  житло, або поки люди не отримають компенсацію квадратними метрами чи грошима.

На другому етапі планується відновлення того, що окупанти намагалися знищити:всі міста, всі громади, які постпраждали. А на третьому етапі забезпечуємо житлом усіх тих, хто захищав чи захищає зараз державу, хто працював чи працює в інтересах суспільства, а власного житла так і не має.

“Не може більше бути такого, що людина віддає все життя військовій службі, але виходить на пенсію, не маючи власної квартири. Не може більше бути такого, що син чи донька захищають Україну на війні, а батько й мати не мають власного житла та змушені жити на зйомній квартирі чи шукати інші варіанти. Не може більше бути такого, що лікар чи медична сестричка, вчитель чи правоохоронець усе життя чесно віддають справі, а залишаються в гуртожитку на десятки років, якщо не на все життя”, — наголосив Зеленський.