fbpx
Великобританія вишле російського аташе з питань оборони за шпигунство

Великобританія вишле російського аташе з питань оборони за шпигунство

Діліться інформацією з друзями:

Таке рішення – це наслідок агресивної діяльності рф не лише у Британії, а й по всій Європі, – повідомив очільник британського Міноборони

Про це пише Reuters.

«Ми вишлемо російського аташе з питань оборони, який є неоголошеним офіцером військової розвідки… Ми знімемо статус дипломатичних приміщень з кількох об’єктів нерухомості у Великій Британії, пов’язаних з росією… Ми вводимо нові обмеження на російські дипломатичні візи, в тому числі обмежуємо тривалість перебування російських дипломатів у Британії», – заявив Джеймс Клеверлі.

Клеверлі додав, що у відповідь на заходи Великої Британії очікує, що з боку уряду Росії звучатимуть «звинувачення у русофобії, теорії змови та істерія», але британський уряд «не буде обдурений».

«Наша відповідь буде рішучою і твердою. Ми маємо чітке послання Росії: припиніть цю незаконну війну, виведіть свої війська з України, припиніть цю шкідливу діяльність», – сказав міністр.

Речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила агенції ТАСС, коментуючи рішення Лондона вислати російського військового аташе, що «Росія дасть адекватну відповідь».

Читайте також: Рівне підтримало новостворену військову частину