fbpx
У міжнародній Конференції з відновлення України беруть участь представники Рівненщини

У міжнародній Конференції з відновлення України беруть участь представники Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

У Берліні розпочалась міжнародна Конференція з відновлення України. Учасники URC-2024 – лідери країн та урядів, бізнес, влада та громадянське суспільство.

До участі у заході долучилися й представники Рівненщини – заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, а також керівники тергромад області.

Перед присутніми виступив Президент Володимир Зеленський, який наголосив, що наша держава має всю природну основу для сучасної енергетики, а газова генерація розв’яже питання дефіциту енергії сьогодні, а згодом буде переведена на водень і балансуватиме нову «зелену» енергетику.

Він також зазначив, що в цій галузі європейські та, зокрема, німецькі компанії є технологічними лідерами. Президент закликав зробити все для того, щоб зберегти наявну генерацію та відновити ту, яку Україна втратила через російську агресію.

У міжнародній Конференції з відновлення України беруть участь представники Рівненщини - фото 1

У межах виставкової частини заходу можна було ознайомитися із проєктами областей, що потребують відновлення. Вони зареєстровані в електронній екосистемі «DREAM». Серед сотень проєктів по всій Україні – 23, що потребують реалізації в Рівненській області.

У міжнародній Конференції з відновлення України беруть участь представники Рівненщини - фото 2

«Рівненщина – серед регіонів, які потерпають від масованих атак на енергетику. Це серйозний виклик для усіх нас. Тому продовжуємо роботу на енергетичному фронті, разом з тим розраховуємо на підтримку міжнародних партнерів. Енергетика, поряд із транспортом, логістикою – пріоритетна сфера для інвестицій», – наголосила Людмила Шатковська.

Міжнародна Конференція з відновлення України фокусується на чотирьох основних темах: залучення приватного сектору до відбудови, соціальне відновлення та людський капітал, відновлення громад і регіонів та вступ до ЄС і відповідні реформи.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: До Нетішинської міськради прийшли правоохоронці. Мера підозрюють у розкраданні